5 Beds
3 Baths
1,820 sqft
$679,000
16320 Northpark Drive Urbandale IA, 50323
Price per sqft
$373.08
Built in
2021
Property size
1,820 sqft
Property type
Residential
Garages
3
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
740622
Interior features
Bedrooms
5
Total Bathrooms
3
Full Bathrooms
3
Exterior features
Lot Size
0.33 Acres
Other property details
Taxes
$10,427
Tax Frequency
Annually
Association Fee Frequency
Yearly
Garage Spaces
3
55+/Senior Community
No
Courtesy of RE/MAX Concepts, Andrew DePhillips,
Listing Contact: (515) 707-1026