3 Beds
1,332 sqft
$318,500
2525 Beaver Avenue Des Moines IA, 50310
Price per sqft
$239.11
Built in
1918
Property size
1,332 sqft
Property type
Residential
Garages
1
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
739571
Interior features
Bedrooms
3
Total Bathrooms
3
Full Bathrooms
2
Exterior features
Lot Size
0.16 Acres
Other property details
Taxes
$4,842
Tax Frequency
Annually
Garage Spaces
1
55+/Senior Community
No
Courtesy of LPT Realty, LLC, Joel Miles,
Listing Contact: (515) 577-8389
Powered byLuxury Presence